Uzay Boşluğu Artık Bundle’da! - Uzayboslugu.com

Haberler

Uzay Boşluğu Artık Bundle’da!

Merhaba sevgili Uzay Boşluğu takipçileri, Ağustos 2020 tarihinden itibaren yayın hayatımıza başlayıp hem Türkiye’de uzay bilimine yönelik paylaşım ağının genişlemesi adına hem de siz değerli takipçilerimize uzay alanında yapılan tüm bilimsel çalışmaların, yeniliklerin ve haberlerin en hızlı şekilde ulaştırılması amacı ile buna yönelik çalışmalar yapıyoruz. Çok kısa bir süre önce popüler haber uygulaması Bundle üzerinde yer almaya başladık. Siz değerli takipçilerimiz artık Uzay Boşluğu’nu Bundle uygulaması üzerinden takip edebilecek. Tek yapmanız gereken aşağıdaki bağlantılardan Bundle uygulamasını cihazınıza yüklemeniz. Daha sonra Uzay Boşluğu’nu takip ettiğiniz kaynaklara ekleyip düzenli olarak en yeni içeriklerden bildirim alabilirsiniz. Günlük koşuşturma esnasında bizleri de takip etmeyi sakın unutmayın. Uzayın derinliklerinde buluşmak üzere.

Bundle Nedir?

Bundle son dakika gelişmelerini ve en fazla sayıda haber ve içeriği okurlarıyla buluşturan, Türkiye’nin en sevilen haber uygulamasıdır.

Bundle, 2014’ten bu yana kullanıcılarıyla birlikte hızla büyüyor. 1 milyon aktif kullanıcıya sahip olan Bundle, aylık 80 milyon sayfa görüntülenmesine ulaşmıştır.

Bundle, 2016 Webrazzi Ödülleri’nde kullanıcılar tarafından seçilen en iyi 3 mobil uygulamadan biri oldu.

Appstore’dan İndir | Google Play Store’dan İndir | Huawei App Gallery’den İndir

Bilgilendirme: Bu web sitesini farklı platformlar üzerinden görüntülüyor iseniz, en iyi şekilde verim alabilmek için tarayıcı üzerinden erişim sağlamanızı tavsiye ediyoruz. Bahsi geçen platformlar, size en iyi kullanıcı deneyimini sunamaz. Lütfen web sitemizi tarayıcı üzerinden ziyaret edin.
Yazar Hakkında

Makaleleri

2020 yılının 3. çeyreğinde, bizim gibi tüm uzay meraklıları için kaliteli ve özgün içerikleri harmanlayarak en güncel olacak şekilde yazmaya başladık. Değerli okurlarımızla birlikte bir uzay serüvenine çıktık ve bu serüvende birlikte yol alıyoruz. Bizi takip eden, etmeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Benzer Yazılar
HaberlerUzay

SpaceX'in 4 Astronotu Taşıyan Crew Dragon Kapsülü Uzay İstasyonu'na Ulaştı

NASA’nın SpaceX Crew-2 astronotları, mikro yerçekimi laboratuvarındaki ikinci ticari…
Devamını oku
HaberlerUzay

Perseverance, Mars'ta Oksijen Üretmeye Başladı

Perseverance, astronotların bir gün Kızıl Gezegeni keşfetmelerine yardımcı olabilecek bir…
Devamını oku
HaberlerUzay

Perseverance Mars'a İniş Yaptı

NASA, 18 Şubat Perşembe günü Mars’ın Jezero Krateri’ne yaptığı iniş…
Devamını oku
E-POSTA ABONELİĞİ
Yeni içerikleri ilk siz okuyun

Hemen şimdi bir mail aboneliği başlatın ve yeni içeriklerden anında haberiniz olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir